Fugler ved foringsplassen

Alle områder»Trøndelag»Malvik»»


Aktivitet:Fugler ved foringsplassenHovedside Vis resultater
Område:Naustanberga (Malvik, Trøndelag)Områdeside

Alle uker

Art
År
2008201020112012201320142015201620172018201920202021
Uke
4444444344454
Bjørkefink182259
Blåmeis5222111112122
Bokfink531851814
Bydue1
Dompap31235236215
Flaggspett11112112
Gjerdesmett1
Gråmåke2
Gråsisik24302696
Gråspurv923212510230
Gråtrost2111206123
Grønnfink202662761030177302116
Grønnsisik24186101830
Gulspurv16910716462835
Havørn111
Kaie450118130170080
Kjernebiter251211121
Kjøttmeis5453223422222
Kråke51467312411234
Løvmeis111
Pilfink11121
Ringdue111
Rødstrupe1111
Sidensvans127020
Skjære322122333822
Spettmeis211211
Spurvehauk11
Stillits2121211
Svartmeis111
Svarttrost1112211
Trekryper1111

Tabellen viser maks antall observerte av hver art hver uke.

Vis enkeltregistrering

Velg dato

Bilder

Ingen bilder.