Hopp til hovedinnhold

Familie: Bladsangerfamilien (Phylloscopidae)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
Halsa-HolandsfjordenMeløy, Nordland202022.05.2019 
HalseidHaugesund, Rogaland22029.04.2007 
HaltdalenHoltålen, Trøndelag11016.04.2010 
Hamre kirkeOsterøy, Vestland21003.05.2016 
HarebakkenAlta, Finnmark11010.06.2022 
HareidHareid, Møre og Romsdal22009.10.2008 
Hauge, RolvsøyFredrikstad, Østfold21030.12.2023 
HaugerengaJevnaker, Akershus82007.06.2023 
HausOsterøy, Vestland11018.04.2006 
HavsdalenHol, Buskerud11031.05.2013 
Heen GårdIndre Østfold, Østfold21008.05.2012 
HeerFrogn, Akershus52001.05.2024 
Heikampveien i Nordmarka, SørkedalenOslo22019.04.2021 
HellenesetBergen, Vestland11006.04.2005 
Hengsrudveien 664Tønsberg, Vestfold21021.04.2019 
HerdlaAskøy, Vestland52011.05.2008 
HerdlaAskøy, Vestland32018.06.2007 
HerdleværØygarden, Vestland22002.05.2005 
HjellestadBergen, Vestland11025.04.2011 
HjelmåsAlver, Vestland11028.04.2007 
HoffskogenOslo43006.05.2023 
HolenRingsaker, Innlandet11025.04.2010 
HolenRingsaker, Innlandet11025.04.2010 
HolmavatnetØygarden, Vestland11009.05.2006 
HolmliaOslo11030.08.2010 
Holtvatna naturreservatMidtre Gauldal, Trøndelag22006.05.2007 
HopBergen, Vestland22002.05.2006 
HostadvatnetHustadvika, Møre og Romsdal11018.09.1990 
Hov sentrumSøndre Land, Innlandet11026.09.2020 
HovedbyggetKragerø, Telemark11030.04.2008 
Hovstubben 7Asker, Akershus11021.05.2012 
Hoås, GrøaSunndal, Møre og Romsdal11008.05.2010 
HSHStord, Vestland11007.05.2007 
Hubred-Narum-Kolbu KirkeØstre Toten, Innlandet33011.05.2012 
HøgåsenSirdal, Agder31026.04.2009 
HølondaMelhus, Trøndelag42027.01.2013 
Høyanger tettstedHøyanger, Vestland11012.04.2011 
InnværBømlo, Vestland22024.04.2008 
Isnestoften - TalvikAlta, Finnmark11024.05.2012 
IškorasjohkaKárášjohka - Karasjok, Finnmark11018.05.2024 
jonstøllieHol, Buskerud31014.09.2016 
JørgenstadLindesnes, Agder32002.06.2013 
KalandsvikaBergen, Vestland21003.05.2005 
Kaldfjord skoleTromsø, Troms151012.06.2014 
Kinabyen, BrumunddalRingsaker, Innlandet112010.05.2021 
Kirkenes skoleSør-Varanger, Finnmark11021.05.2010 
KjeldevatnetStryn, Vestland672021.05.2024 
KjellingGildeskål, Nordland11024.04.2011 
KjækanKvænangen, Troms62014.05.2012 
KlausetMolde, Møre og Romsdal11010.04.2010