Gråmåke (Larus argentatus) | | 17.04.2023 | 10.04.2023 | | Rollandslia (Bergen, Vestland) | |
Fiskemåke (Larus canus) | | 17.04.2023 | 10.04.2023 | | Rollandslia (Bergen, Vestland) | |
Sildemåke (Larus fuscus) | | 17.04.2023 | 10.04.2023 | | Rollandslia (Bergen, Vestland) | |
Fiskemåke (Larus canus) | | 10.04.2023 | 10.04.2023 | | Larsnesvegen 4 (Tingvoll, Møre og Romsdal) | |
Rugde (Scolopax rusticola) | | 12.04.2023 | 12.04.2023 | | Vaksvik (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Tjeld (Haematopus ostralegus) | | 12.04.2023 | 12.04.2023 | | Hamar (Hamar, Innlandet) | |
Hettemåke (Chroicocephalus ridibundus) | | 13.04.2023 | 31.03.2023 | | Vadanesset 1 (Steinkjer, Trøndelag) | |
Vipe (Vanellus vanellus) | | 13.04.2023 | 12.04.2023 | | Bråte skole (Aurskog-Høland, Akershus) | |
Vipe (Vanellus vanellus) | | 13.04.2023 | 12.04.2023 | | Bråte skole (Aurskog-Høland, Akershus) | |
Fiskemåke (Larus canus) | | 24.04.2023 | 13.04.2023 | | Tertnesv. 119 (Bergen, Vestland) | |
Storspove (Numenius arquata) | | 14.04.2023 | 08.04.2023 | | Bodin 4H-gård (Bodø, Nordland) | |
Tjeld (Haematopus ostralegus) | | 15.04.2023 | 01.04.2023 | | Ytre Hamre (Sogndal, Vestland) | |
Rugde (Scolopax rusticola) | | 16.04.2023 | 15.04.2023 | | Straumfjord (Steigen, Nordland) | |
Storspove (Numenius arquata) | | 16.04.2023 | 15.04.2023 | | Straumfjord (Steigen, Nordland) | |
Lappspove (Limosa lapponica) | | 16.04.2023 | 11.04.2023 | | Vestre Jakobselv Vest (Vadsø, Finnmark) | |
Tjeld (Haematopus ostralegus) | | 16.04.2023 | 13.04.2023 | | Vestre Jakobselv Vest (Vadsø, Finnmark) | |
Lappspove (Limosa lapponica) | | 16.04.2023 | 11.04.2023 | | Vestre Jakobselv Vest (Vadsø, Finnmark) | |
Tjeld (Haematopus ostralegus) | | 16.04.2023 | 13.04.2023 | | Vestre Jakobselv Vest (Vadsø, Finnmark) | |
Hettemåke (Chroicocephalus ridibundus) | | 16.04.2023 | 12.04.2023 | | Bakkane (Bremanger, Vestland) | |
Tjeld (Haematopus ostralegus) | | 17.04.2023 | 16.04.2023 | | Løten (Løten, Innlandet) | |
Storspove (Numenius arquata) | | 17.04.2023 | 17.04.2023 | | Rakkestad, i prestegårdsfeltet (Rakkestad, Østfold) | |
Småspove (Numenius phaeopus) | | 17.04.2023 | 17.04.2023 | | Baksalen (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Gråmåke (Larus argentatus) | | 23.04.2023 | 17.04.2023 | | Larkollen (Moss, Østfold) | |
Storspove (Numenius arquata) | | 18.04.2023 | 16.04.2023 | | Netlandsvegen 89 (Kvinnherad, Vestland) | |
Fiskemåke (Larus canus) | | 18.04.2023 | 17.04.2023 | | Byrknes Skule (Gulen, Vestland) | |
Storspove (Numenius arquata) | | 18.04.2023 | 16.04.2023 | | Netlandsvegen 89 (Kvinnherad, Vestland) | |
Rugde (Scolopax rusticola) | | 18.04.2023 | 17.04.2023 | | Nes Verk rundt (Tvedestrand, Agder) | |
Storspove (Numenius arquata) | | 19.04.2023 | 17.04.2023 | | Flostrand (Rana, Nordland) | |
Fiskemåke (Larus canus) | | 19.04.2023 | 07.04.2023 | | Flostrand (Rana, Nordland) | |
Teist (Cepphus grylle) | | 21.04.2023 | 19.04.2023 | | Vadanesset 1 (Steinkjer, Trøndelag) | |
Storspove (Numenius arquata) | | 23.04.2023 | 14.04.2023 | | Taraldset (Volda, Møre og Romsdal) | |
Storspove (Numenius arquata) | | 23.04.2023 | 14.04.2023 | | Taraldset (Volda, Møre og Romsdal) | |
Vipe (Vanellus vanellus) | | 23.04.2023 | 07.04.2023 | | Taraldset (Volda, Møre og Romsdal) | |
Vipe (Vanellus vanellus) | | 23.04.2023 | 07.04.2023 | | Taraldset (Volda, Møre og Romsdal) | |
Tjeld (Haematopus ostralegus) | | 25.04.2023 | 25.04.2023 | | Eidsvoll verk (Eidsvoll, Akershus) | |
Tjeld (Haematopus ostralegus) | | 25.04.2023 | 25.04.2023 | | Eidsvoll verk (Eidsvoll, Akershus) | |
Fiskemåke (Larus canus) | | 23.11.2023 | 26.04.2023 | | Tertnesv. 119 (Bergen, Vestland) | |
Fiskemåke (Larus canus) | | 23.11.2023 | 27.04.2023 | | Tertnesv. 119 (Bergen, Vestland) | |
Tjeld (Haematopus ostralegus) | | 28.04.2023 | 27.04.2023 | | Hvervenbukta (Oslo) | |
Enkeltbekkasin (Gallinago gallinago) | | 27.04.2023 | 27.04.2023 | | Oshaug (Sortland - Suortá, Nordland) | |
Tjeld (Haematopus ostralegus) | | 09.05.2023 | 27.04.2023 | | Gillundstranda (Stange, Innlandet) | |
Tjeld (Haematopus ostralegus) | | 09.05.2023 | 27.04.2023 | | Gillundstranda (Stange, Innlandet) | |
Enkeltbekkasin (Gallinago gallinago) | | 28.04.2023 | 27.04.2023 | | Straumfjord (Steigen, Nordland) | |
Rødstilk (Tringa totanus) | | 29.04.2023 | 28.04.2023 | | Sjøholt (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Tjeld (Haematopus ostralegus) | | 01.05.2023 | 30.04.2023 | | Røykenvik (Gran, Innlandet) | |
Tjeld (Haematopus ostralegus) | | 01.05.2023 | 01.05.2023 | | Brakerøya (Drammen, Buskerud) | |
Fiskemåke (Larus canus) | | 04.05.2023 | 04.05.2023 | | Bjerkebakken 66B (Oslo) | |
Rødstilk (Tringa totanus) | | 04.05.2023 | 04.05.2023 | | Oshaug (Sortland - Suortá, Nordland) | |
Fiskemåke (Larus canus) | | 23.11.2023 | 04.05.2023 | | Tertnesv. 119 (Bergen, Vestland) | |
Fiskemåke (Larus canus) | | 23.11.2023 | 05.05.2023 | | Tertnesv. 119 (Bergen, Vestland) | |