Linerle (Motacilla alba) | | 04.05.2024 | 18.04.2024 | | Gui (Larvik, Vestfold) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 04.05.2024 | 04.05.2024 | | Gui (Larvik, Vestfold) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 04.05.2024 | 03.05.2024 | | Straumfjord (Steigen, Nordland) | |
Nattergal (Luscinia luscinia) | | 03.05.2024 | 01.05.2024 | | Moutmarka, Tjøme (Færder, Vestfold) | |
Bjørkefink (Fringilla montifringilla) | | 03.05.2024 | 12.04.2024 | | Øvre Brenn (Sør-Aurdal, Innlandet) | |
Jernspurv (Prunella modularis) | | 03.05.2024 | 17.04.2024 | | Øvre Brenn (Sør-Aurdal, Innlandet) | |
Linerle (Motacilla alba) | | 03.05.2024 | 01.05.2024 | | Øvre Brenn (Sør-Aurdal, Innlandet) | |
Bjørkefink (Fringilla montifringilla) | | 03.05.2024 | 02.05.2024 | | Straumfjord (Steigen, Nordland) | |
Gråtrost (Turdus pilaris) | | 03.05.2024 | 02.05.2024 | | Straumfjord (Steigen, Nordland) | |
Måltrost (Turdus philomelos) | | 03.05.2024 | 02.05.2024 | | Sætermo (Rana, Nordland) | |
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) | | 03.05.2024 | 03.05.2024 | | Vollenskog 8, 1390 (Asker, Akershus) | |
Bokfink (Fringilla coelebs) | | 03.05.2024 | 03.05.2024 | | Vollenskog 8, 1390 (Asker, Akershus) | |
Gråspurv (Passer domesticus) | | 03.05.2024 | 03.05.2024 | | Vollenskog 8, 1390 (Asker, Akershus) | |
Kjernebiter (Coccothraustes coccothraustes) | | 03.05.2024 | 03.05.2024 | | Vollenskog 8, 1390 (Asker, Akershus) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 03.05.2024 | 03.05.2024 | | Vollenskog 8, 1390 (Asker, Akershus) | |
Kråke (Corvus cornix) | | 03.05.2024 | 03.05.2024 | | Vollenskog 8, 1390 (Asker, Akershus) | |
Pilfink (Passer montanus) | | 03.05.2024 | 03.05.2024 | | Vollenskog 8, 1390 (Asker, Akershus) | |
Ringdue (Columba palumbus) | | 03.05.2024 | 03.05.2024 | | Vollenskog 8, 1390 (Asker, Akershus) | |
Rødstrupe (Erithacus rubecula) | | 03.05.2024 | 03.05.2024 | | Vollenskog 8, 1390 (Asker, Akershus) | |
Skjære (Pica pica) | | 03.05.2024 | 03.05.2024 | | Vollenskog 8, 1390 (Asker, Akershus) | |
Spettmeis (Sitta europaea) | | 03.05.2024 | 03.05.2024 | | Vollenskog 8, 1390 (Asker, Akershus) | |
Stillits (Carduelis carduelis) | | 03.05.2024 | 03.05.2024 | | Vollenskog 8, 1390 (Asker, Akershus) | |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 03.05.2024 | 03.05.2024 | | Gismarvikvegen 558 (Tysvær, Rogaland) | |
Makrellterne (Sterna hirundo) | | 03.05.2024 | 01.05.2024 | | Gismarvikvegen 558 (Tysvær, Rogaland) | |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 03.05.2024 | 28.04.2024 | | Gard (Haugesund, Rogaland) | |
Møller (Sylvia curruca) | | 03.05.2024 | 03.05.2024 | | Heer (Frogn, Akershus) | |
Makrellterne (Sterna hirundo) | | 02.05.2024 | 02.05.2024 | | Breivik (Sandnes, Rogaland) | |
Makrellterne (Sterna hirundo) | | 02.05.2024 | 02.05.2024 | | Breivik (Sandnes, Rogaland) | |
Rødstjert (Phoenicurus phoenicurus) | | 02.05.2024 | 02.05.2024 | | Nes Verk rundt (Tvedestrand, Agder) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 02.05.2024 | 02.05.2024 | | Hage Lønset (Molde, Møre og Romsdal) | |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 02.05.2024 | 02.05.2024 | | Byrknes Skule (Gulen, Vestland) | |
Makrellterne (Sterna hirundo) | | 02.05.2024 | 01.05.2024 | | Byrknes Skule (Gulen, Vestland) | |
Grågås (Anser anser) | | 02.05.2024 | 28.04.2024 | | Skaidi Kvalsund kommune (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Sangsvane (Cygnus cygnus) | | 02.05.2024 | 24.04.2024 | | Skaidi Kvalsund kommune (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Fjellvåk (Buteo lagopus) | | 02.05.2024 | 01.05.2024 | | Baksalen (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Gråtrost (Turdus pilaris) | | 02.05.2024 | 02.05.2024 | | Nordmarka (Harstad - Hárstták, Troms) | |
Rødvingetrost (Turdus iliacus) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Nordmarka (Harstad - Hárstták, Troms) | |
Bokfink (Fringilla coelebs) | | 01.05.2024 | 04.04.2024 | | Basgård (Kvinesdal, Agder) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Basgård (Kvinesdal, Agder) | |
Fjellvåk (Buteo lagopus) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Sætermo (Rana, Nordland) | |
Gråtrost (Turdus pilaris) | | 01.05.2024 | 30.04.2024 | | Sætermo (Rana, Nordland) | |
Krikkand (Anas crecca) | | 01.05.2024 | 30.04.2024 | | Rena og omegn (Åmot, Innlandet) | |
Krikkand (Anas crecca) | | 01.05.2024 | 30.04.2024 | | Rena og omegn (Åmot, Innlandet) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Myragutua 23 (Gjerdrum, Akershus) | |
Horndykker (Podiceps auritus) | | 01.05.2024 | 30.04.2024 | | Vadanesset 1 (Steinkjer, Trøndelag) | |
Storlom (Gavia arctica) | | 01.05.2024 | 30.04.2024 | | Vadanesset 1 (Steinkjer, Trøndelag) | |
Rugde (Scolopax rusticola) | | 01.05.2024 | 28.04.2024 | | Kana (Asker, Akershus) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Kana (Asker, Akershus) | |
Løvsanger (Phylloscopus trochilus) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Sjøholt (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Løvsanger (Phylloscopus trochilus) | | 01.05.2024 | 01.05.2024 | | Sjøholt (Ålesund, Møre og Romsdal) | |