Hopp til hovedinnhold
MENY
Hagefugltelling
Spørsmål
Tidsskrift
Fuglearter
Aktiviteter
Fugler ved foringsplassen
Fugler og fuglekasser
Når kommer våren?
Logg inn
Søk
Når kommer våren?
Toggle navigation
VALG
Veiledning
Arter
Legg inn data
Resultater
Resultater
År
:
- Alle år -
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
Alle områder
»
- Velg fylke -
Agder
Akershus
Buskerud
Finnmark
Innlandet
Møre og Romsdal
Nordland
Oslo
Rogaland
Svalbard
Telemark
Troms
Trøndelag
Vestfold
Vestland
Østfold
Art:
Alle observerte arter
Bjørkefink
Blåstrupe
Bokfink
Buskskvett
Enkeltbekkasin
Fiskemåke
Fjellerke
Fjæreplytt
Gjøk
Gluttsnipe
Gransanger
Gravand
Gråfluesnapper
Grågås
Heilo
Heipiplerke
Jernspurv
Lappspurv
Linerle
Løvsanger
Låvesvale
Makrellterne
Munk
Måltrost
Rugde
Rødnebbterne
Rødstilk
Rødstjert
Sandlo
Sandsvale
Sanglerke
Sildemåke
Sivspurv
Skogsnipe
Småspove
Snøspurv
Steinskvett
Storspove
Stær
Svarthvit fluesnapper
Svarttrost
Taksvale
Tjeld
Tornirisk
Tornskate
Trane
Trelerke
Trepiplerke
Tyvjo
Tårnseiler
Varsler
Vendehals
Vipe
Bakkesoleie
Ballblom
Bekkeblom
Blåbær
Blåveis
Engkarse
Fjellfiol
Gjøkesyre
Hestehov
Hvitkløver
Hvitveis
Krokusslekta
Kusymre
Liljekonvall
Løvetannslekta
Maiblom
Maigull
Marianøkleblom
Marikåpe
Markjordbær
Myrfiol
Rød jonsokblom
Rødkløver
Rødsildre
Skogfiol
Skogstjerne
Snøklokke
Stemorsblom
Vårkål
Vårpengeurt
Bjørk
Hassel
Hegg
Oreslekta
Osp
Rogn
Selje
Aurorasommerfugl
Dagpåfugløye
Liten kålsommerfugl
Neslesommerfugl
Rapssommerfugl
Sitronsommerfugl
Stor kålsommerfugl
Sørgekåpe
Brunskogsnegl
Buttsnutefrosk
Flaggermus
Hagesnegl
Hoggorm
Honningbie
Humler
Marihøner
Padde
Piggsvin
Skogsmaur
Spissnutefrosk
Stikkeveps
Svartskogsnegl
Admiral
Arve
Bergirisk
Blomsterfluer
Brunnakke
Brushane
Dverglo
Dvergspett
Edderkopper
Engfiol
Enghumleblom
Engsoleie
Eple
Europalerk
Firfirsle
Forglemmegei
Fossekall
Fuglekonge
Gran
Grevling
Grønnsisik
Grønnstilk
Grønnstjertvinge
Gråmåke
Gråtrost
Gulerle
Gulløyer
Hagelupin
Hageplomme
Hagerips
Hagesnegler
Hagetulipan
Hettemåke
Honningbier
Horndykker
Hvit c
Kanadagås
Kattefot
Kirsebær
Kjernebiter
Knollerteknapp
Knoppsvane
Krikkand
Kvinand
Laksand
Løpebiller
Markmus
Meitemark
Molte
Myrsnipe
Pinselilje
Plomme
Påskelilje
Ringdue
Russeblåstjerne
Rødhyll
Rød skogsmaur
Rødstrupe
Rødvingetrost
Rådyr
Sangsvane
Sibirvalmue
Siland
Sjuprikket marihøne
Skogstorkenebb
Skolopendere
Småsalamander
Solbær
Stikkelsbær
Stikkemygg
Stillits
Stokkand
Storarve
Stor kubjelle
Storlom
Storskarv
Storskogmus
Strandsnipe
Svalestjert
Svartbak
Svart jordmaur
Syrin
Teiebær
Tepperot
Tiriltunge
Toppand
Tveskjeggveronika
Tyrkerdue
Tysbast
Tyttebær
Øyenstikkere
Åkerforglemmegei
Registreringer
Deltakere
Lokaliteter
Bilder
Første obs
Observasjoner
Arter
Kart
Rogn (
Sorbus aucuparia
)
Rogn
Åsmund Berg (12.05.2020)
Gjøkesyre (
Oxalis acetosella
)
Gjøkesyre
Åsmund Berg (12.05.2020)
Eple (
Malus ×domestica
)
Eple
Åsmund Berg (12.05.2020)
Løvsanger (
Phylloscopus trochilus
)
Løvsanger
Åsmund Berg (10.05.2020)
Trepiplerke (
Anthus trivialis
)
Trepiplerke
Åsmund Berg (10.05.2020)
Rødstjert (
Phoenicurus phoenicurus
)
Rødstjert
Åsmund Berg (10.05.2020)
Storskarv (
Phalacrocorax carbo
)
Storskarv
Åsmund Berg (09.05.2020)
Gulerle (
Motacilla flava
)
Gulerle
Åsmund Berg (09.05.2020)
Engfiol (
Viola canina
)
Engfiol
Åsmund Berg (09.05.2020)
Horndykker (
Podiceps auritus
)
Åsmund Berg (06.05.2020)
Horndykker (
Podiceps auritus
)
Horndykker 2av3
Åsmund Berg (06.05.2020)
Horndykker (
Podiceps auritus
)
Horndykker 1av3
Åsmund Berg (06.05.2020)
Strandsnipe (
Actitis hypoleucos
)
Strandsnipe
Åsmund Berg (06.05.2020)
Makrellterne (
Sterna hirundo
)
Makrellterne
Åsmund Berg (06.05.2020)
Stikkelsbær (
Ribes uva-crispa
)
Stikkelsbær - bladsprett
Åsmund Berg (06.05.2020)
Solbær (
Ribes nigrum
)
Solbær - bladsprett
Åsmund Berg (06.05.2020)
Hagerips (
Ribes rubrum
)
Hagerips - bladsprett
Åsmund Berg (06.05.2020)
Brunnakke (
Anas penelope
)
Brunnakke - Hunn
Åsmund Berg (05.05.2020)
Brunnakke (
Anas penelope
)
Brunnakke
Åsmund Berg (05.05.2020)
Steinskvett (
Oenanthe oenanthe
)
Steinskvett 2av2
Åsmund Berg (04.05.2020)
Steinskvett (
Oenanthe oenanthe
)
Steinskvett 1av2
Åsmund Berg (04.05.2020)
Buttsnutefrosk (
Rana temporaria
)
Buttsnutefrosk 3av3
Åsmund Berg (03.05.2020)
Buttsnutefrosk (
Rana temporaria
)
Buttsnutefrosk 2av3
Åsmund Berg (03.05.2020)
Buttsnutefrosk (
Rana temporaria
)
Buttsnutefrosk 1av3
Åsmund Berg (03.05.2020)
Svarthvit fluesnapper (
Ficedula hypoleuca
)
Svarthvit fluesnapper 3av3
Åsmund Berg (03.05.2020)
Svarthvit fluesnapper (
Ficedula hypoleuca
)
Svarthvit fluesnapper 2av3
Åsmund Berg (03.05.2020)
Svarthvit fluesnapper (
Ficedula hypoleuca
)
Svarthvit fluesnapper 1av3
Åsmund Berg (03.05.2020)
Bjørk (
Betula pubescens
)
Museører Bjørk
Åsmund Berg (02.05.2020)
Gluttsnipe (
Tringa nebularia
)
Gluttsnipe
Åsmund Berg (30.04.2020)
Dverglo (
Charadrius dubius
)
Dverglo
Åsmund Berg (28.04.2020)
Maigull (
Chrysosplenium alternifolium
)
Maigull 2av2
Åsmund Berg (28.04.2020)
Maigull (
Chrysosplenium alternifolium
)
Maigull 1av2
Åsmund Berg (28.04.2020)
Svarthvit fluesnapper (
Ficedula hypoleuca
)
Svarthvit fluesnapper
Åsmund Berg (27.04.2020)
Vipe (
Vanellus vanellus
)
Vipe
Åsmund Berg (26.04.2020)
Osp (
Populus tremula
)
Osp
Åsmund Berg (23.04.2020)
Løvetannslekta (
Taraxacum sp.
)
Løvetann 2av2
Åsmund Berg (25.04.2020)
Løvetannslekta (
Taraxacum sp.
)
Løvetann 1av2
Åsmund Berg (25.04.2020)
Toppand (
Aythya fuligula
)
Toppand
Åsmund Berg (24.04.2020)
Siland (
Mergus serrator
)
Siland
Åsmund Berg (24.04.2020)
Russeblåstjerne (
Othocallis siberica
)
Russeblåstjerne 2av2
Åsmund Berg (24.04.2020)
Russeblåstjerne (
Othocallis siberica
)
Russeblåstjerne 1av2
Åsmund Berg (24.04.2020)
Storlom (
Gavia arctica
)
Storlom
Åsmund Berg (23.04.2020)
Måltrost (
Turdus philomelos
)
Måltrost
Åsmund Berg (23.04.2020)
Stor kubjelle (
Pulsatilla vulgaris
)
Stor Kubjelle 3av3
Åsmund Berg (22.04.2020)
Stor kubjelle (
Pulsatilla vulgaris
)
Stor Kubjelle 2av3
Åsmund Berg (22.04.2020)
Stor kubjelle (
Pulsatilla vulgaris
)
Stor Kubjelle 1av3
Åsmund Berg (22.04.2020)
Rødvingetrost (
Turdus iliacus
)
Rødvingetrost
Åsmund Berg (21.04.2020)
Rødstrupe (
Erithacus rubecula
)
Rødstrupe
Åsmund Berg (21.04.2020)
Hvit c (
Polygonia c-album
)
Hvit C 2av2
Åsmund Berg (20.04.2020)
Hvit c (
Polygonia c-album
)
Hvit C 1av2
Åsmund Berg (20.04.2020)
Grågås (
Anser anser
)
Grågås 2av2
Åsmund Berg (18.04.2020)
Grågås (
Anser anser
)
Grågås 1av2
Åsmund Berg (18.04.2020)
Blåveis (
Hepatica nobilis
)
Blåveis 3av3
Åsmund Berg (15.04.2020)
Padde (
Bufo bufo
)
Padde 5av5
Åsmund Berg (16.04.2020)
Padde (
Bufo bufo
)
Padde 4av5
Åsmund Berg (16.04.2020)
Padde (
Bufo bufo
)
Padde 3av5
Åsmund Berg (16.04.2020)
Padde (
Bufo bufo
)
Padde 2av5
Åsmund Berg (16.04.2020)
Padde (
Bufo bufo
)
Padde 1av5
Åsmund Berg (16.04.2020)
Krikkand (
Anas crecca
)
Krikkand 3av3
Åsmund Berg (16.04.2020)
Krikkand (
Anas crecca
)
Krikkand 2av3
Åsmund Berg (16.04.2020)
««første
«forrige
121
-
180
av
244
neste»
siste»»