Resultater

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
Hoff Kirke, Østre TotenØstre Toten, Oppland43016.04.2018 
Holien gard, øyeVang, Oppland1111115.05.2019 
Holte. hageLillehammer, Oppland99009.04.2012 
HorgenSel, Oppland77019.05.2013 
Hov Båthavn (Randsfjorden)Søndre Land, Oppland21030.01.2016 
Hov sentrumSøndre Land, Oppland4525101.06.2019 
Hubred-Narum-Kolbu KirkeØstre Toten, Oppland4238003.07.2012 
HuldreheimenGausdal, Oppland11005.05.2007 
HusetNord-Aurdal, Oppland21209.04.2015 
i lillehammer byLillehammer, Oppland11030.04.2017 
Igelsrud NaturreservatJevnaker, Oppland11021.05.2012 
Ihage og på naboens foringsplass.Østre Toten, Oppland22030.01.2010 
InnbuiØystre Slidre, Oppland33023.04.2014 
JevnakerJevnaker, Oppland11014.03.2007 
JordetGausdal, Oppland54028.03.2012 
KappØstre Toten, Oppland22001.04.2019 
KappØstre Toten, Oppland33002.04.2008 
Klinkenbergv. 16Søndre Land, Oppland22003.04.2011 
Kløvervegen 3Gjøvik, Oppland11021.05.2018 
Kolbu Kirke - Narumflata - HubredØstre Toten, Oppland7331019.04.2019 
KopperudGjøvik, Oppland1211028.04.2011 
Kramprudvegen 84Øyer, Oppland1313011.04.2011 
Kvam sentrumNord-Fron, Oppland22009.04.2015 
kverndalslinnaGran, Oppland22014.04.2010 
LandØystre Slidre, Oppland74003.05.2007 
Lena videregående skoleØstre Toten, Oppland21018.03.2015 
LensbygdaØstre Toten, Oppland11023.03.2011 
LesjaverkLesja, Oppland33015.04.2007 
LundsfjordenVang, Oppland11031.01.2011 
lunnerkollenLunner, Oppland107010.04.2013 
LønnbergaVestre Toten, Oppland22004.05.2013 
Midtre RudiSel, Oppland16765030.04.2012 
Min hageLillehammer, Oppland109010.04.2012 
Mjøsvegen 2000Østre Toten, Oppland43001.04.2019 
MoaneØystre Slidre, Oppland99105.05.2007 
Moane, Øystre SlidreØystre Slidre, Oppland1010031.01.2016 
MoenGran, Oppland22019.04.2012 
MolstadGran, Oppland22004.06.2012 
moumliaDovre, Oppland11004.01.2015 
MyhreJevnaker, Oppland42014.04.2018 
MyllaLunner, Oppland55007.05.2010 
Mælumsæter tjernGjøvik, Oppland22010.05.2013 
Nedre Leirungsvatn i SjodalenVågå, Oppland11006.06.2006 
Nordgardsmoens jordeLillehammer, Oppland41025.04.2017 
NordliaØstre Toten, Oppland55015.04.2008 
Nordre ÅlLillehammer, Oppland31013.05.2017 
Nordsinni øståsNordre Land, Oppland11030.01.2012 
NybuLillehammer, Oppland11003.04.2011 
Nærområde rundt barnehagenVestre Slidre, Oppland11011.03.2008 
OdnesSøndre Land, Oppland22026.03.2008