Art: Orrfugl (Tetrao tetrix)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
Rinnåsen hytteområdeRindal, Møre og Romsdal11029.01.2017 
RisbergetVåler, Hedmark21129.01.2012 
Risberget, Våler FinnskogVåler, Hedmark41331.01.2016 
RuderåsenHattfjelldal, Nordland11024.01.2015 
RystraumenTromsø, Troms11030.01.2016 
SandfjelletVoss, Hordaland71024.12.2012 
Sandvik på nordsiden av MyllavannetLunner, Oppland21022.01.2012 
SiselrotkampenØstre Toten, Oppland11026.01.2014 
Sjuvasslia, BlefjellFlesberg, Buskerud11027.01.2013 
SjøvollMeløy, Nordland11028.01.2019 
SkaiåheiaIveland, Aust-Agder21030.01.2010 
SkogtunSøndre Land, Oppland11024.01.2015 
SkåbuNord-Fron, Oppland11031.01.2016 
SlettenTranøy, Troms61031.01.2016 
Slåttnes, KvaløyaTromsø, Troms11014.01.2016 
SmedsrudSel, Oppland11029.01.2017 
Smistadbakken 68Trondheim, Sør-Trøndelag11026.01.2019 
Småbakkan, KvaløyaTromsø, Troms11028.04.2016 
SolheimLødingen, Nordland11007.02.2016 
SolhøgdaSortland, Nordland11024.01.2015 
SteineBø, Nordland11027.01.2018 
StenbrottetOs, Hedmark11003.02.2019 
Storelv, KvaløyslettaTromsø, Troms11015.03.2018 
StorløengetTynset, Hedmark11025.03.2013 
StorsveaTrysil, Hedmark11026.01.2013 
strandvegen 68Namsos, Nord-Trøndelag11031.01.2017 
StrifloanLierne, Nord-Trøndelag11027.01.2018 
strindaSteinkjer, Nord-Trøndelag11030.01.2016 
SundbekkFyresdal, Telemark11018.01.2019 
SvanheimElverum, Hedmark11030.01.2010 
Svensliveien 231Røros, Sør-Trøndelag11006.04.2019 
Sylvtjonn 88Nissedal, Telemark11027.01.2018 
SæterbakkenGrue, Hedmark11003.04.2008 
Sødal SøndreRøros, Sør-Trøndelag11028.01.2018 
Sør-AgåsenElverum, Hedmark11028.01.2019 
Søråshøgda 287Bergen, Hordaland11019.04.2013 
TakholtLund, Rogaland11025.01.2015 
TempelseterSigdal, Buskerud11028.01.2012 
Toppastrand. GålåNord-Fron, Oppland11004.02.2018 
Tranalia - SnertingdalGjøvik, Oppland121023.01.2018 
TrautskogenNord-Odal, Hedmark11001.02.2014 
Trindborggrenda 50Nes, Akershus11004.02.2018 
TylldalenTynset, Hedmark11020.04.2009 
VaksvikØrskog, Møre og Romsdal11006.05.2017 
Valnesvegen 89Bodø, Nordland11028.01.2019 
VannavalenKarlsøy, Troms11030.01.2016 
VardalsåsenGjøvik, Oppland11025.01.2018 
VENEHOVDAÅl, Buskerud11028.01.2018 
Veslemyr v/Pintleiken,DrammensmarkaDrammen, Buskerud11001.02.2010 
VestbyTrysil, Hedmark11015.01.2019