Art: Orrfugl (Tetrao tetrix)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
PrestvatnBygland, Agder31010.09.1993 
RambergBø, Nordland11030.01.2016 
ravelseidet indre 69/1Nordreisa - Ráisa - Raisi, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku71025.04.2017 
ReiarsvatnetKarmøy, Rogaland21014.09.1990 
ResjemheiaNotodden, Vestfold og Telemark11019.04.2010 
Resvatn (Aud Lenningsvik)Hemnes, Nordland11029.01.2017 
Ringebufjellet,Einerheia i ØksendalenRingebu, Innlandet11030.01.2014 
RingvollIndre Østfold, Viken11017.10.2007 
Rinnåsen hytteområdeRindal, Trøndelag11029.01.2017 
RisbergetVåler, Innlandet21129.01.2012 
Risberget, Våler FinnskogVåler, Innlandet41331.01.2016 
RuderåsenAarborte - Hattfjelldal, Nordland11024.01.2015 
RystraumenTromsø, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku11030.01.2016 
SandfjelletVoss, Vestland71024.12.2012 
Sandvik på nordsiden av MyllavannetLunner, Viken21022.01.2012 
SiselrotkampenØstre Toten, Innlandet11026.01.2014 
Sjuvasslia, BlefjellFlesberg, Viken11027.01.2013 
SjøvollMeløy, Nordland11028.01.2019 
SkaiåheiaIveland, Agder21030.01.2010 
SkogtunSøndre Land, Innlandet11024.01.2015 
SkåbuNord-Fron, Innlandet11031.01.2016 
SlettenSenja, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku61031.01.2016 
Slåttnes, KvaløyaTromsø, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku11014.01.2016 
SmedsrudSel, Innlandet11029.01.2017 
Smistadbakken 68Trondheim, Trøndelag11026.01.2019 
Småbakkan, KvaløyaTromsø, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku11028.04.2016 
SolheimLødingen, Nordland11007.02.2016 
SolhøgdaSortland - Suortá, Nordland11024.01.2015 
SteineBø, Nordland11027.01.2018 
StenbrottetOs, Innlandet11003.02.2019 
Storelv, KvaløyslettaTromsø, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku11015.03.2018 
StorløengetTynset, Innlandet11025.03.2013 
StorsveaTrysil, Innlandet11026.01.2013 
strandvegen 68Namsos, Trøndelag11031.01.2017 
StrifloanLierne, Trøndelag11027.01.2018 
strindaSteinkjer, Trøndelag11030.01.2016 
SundbekkFyresdal, Vestfold og Telemark11018.01.2019 
SvanheimElverum, Innlandet11030.01.2010 
Svensliveien 231Røros, Trøndelag21001.01.2020 
Sylvtjonn 88Nissedal, Vestfold og Telemark11027.01.2018 
SæterbakkenGrue, Innlandet11003.04.2008 
Sødal SøndreRøros, Trøndelag11028.01.2018 
Sør-AgåsenElverum, Innlandet11028.01.2019 
Søråshøgda 287Bergen, Vestland11019.04.2013 
TakholtLund, Rogaland11025.01.2015 
TempelseterSigdal, Viken11028.01.2012 
Toppastrand. GålåNord-Fron, Innlandet11004.02.2018 
Tranalia - SnertingdalGjøvik, Innlandet121023.01.2018 
TrautskogenNord-Odal, Innlandet11001.02.2014 
Trindborggrenda 50Nes, Viken11004.02.2018