Hopp til hovedinnhold

Familie: Finkefamilien (Fringillidae)

ArtArtsinfoLokaliteterObservasjonerAnt. bilderSiste observasjon
Dompap (Pyrrhula pyrrhula)2589669834107820.05.2024
Grønnfink (Carduelis chloris)233676597860319.05.2024
Gråsisik (Carduelis flammea)123152724948617.05.2024
Bjørkefink (Fringilla montifringilla)105052109038520.05.2024
Grønnsisik (Carduelis spinus)104002508141620.05.2024
Bokfink (Fringilla coelebs)87422276821912.05.2024
Stillits (Carduelis carduelis)64481311440705.05.2024
Kjernebiter (Coccothraustes coccothraustes)4043809826420.05.2024
Brunsisik (Carduelis cabaret)58510543020.05.2024
Polarsisik (Carduelis hornemanni)5027594227.03.2024
Grankorsnebb (Loxia curvirostra)3144221822.04.2024
Konglebit (Pinicola enucleator)2502753029.01.2024
Bergirisk (Carduelis flavirostris)148220809.05.2024
Furukorsnebb (Loxia pytyopsittacus)110141326.03.2024
Tornirisk (Carduelis cannabina)4672719.03.2024
Båndkorsnebb (Loxia leucoptera)2829629.01.2023
Rosenfink (Carpodacus erythrinus)1922523.05.2021
Finkefamilien (Fringillidae indet.)22 03.04.2016
Loxia sp.11120.11.2023