Familie: Stærfamilien (Sturnidae)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
"tunet" i IsakgardenHareid, Møre og Romsdal11026.01.2019 
6/85 Vågheim, SynesGiske, Møre og Romsdal11027.01.2019 
Aas, gardsbrukSuldal, Rogaland11004.02.2012 
AgatveienSandnes, Rogaland71022.01.2018 
Agder Ale 32Kristiansand, Vest-Agder11026.01.2019 
Agder naturmuseum og botaniske hageKristiansand, Vest-Agder11019.05.2010 
Aksdalsvegen 74Tysvær, Rogaland11005.07.2018 
AldraLurøy, Nordland11027.04.2016 
Aleksanderstun, LundNærøy, Nord-Trøndelag11026.03.2016 
AlgrøyFjell, Hordaland11020.04.2015 
Allégaten 41Bergen, Hordaland11027.01.2008 
almliaTingvoll, Møre og Romsdal11031.03.2011 
AlnesGiske, Møre og Romsdal11004.02.2012 
AlstadBodø, Nordland11027.04.2017 
AlversundLindås, Hordaland51026.02.2008 
AlvestadHaram, Møre og Romsdal11013.02.2016 
Alvøen skole rundt fotballbanenBergen, Hordaland31023.04.2015 
Amalie Skramsvei 39Bergen, Hordaland21031.01.2016 
andøytoppen 16Kristiansand, Vest-Agder21030.01.2016 
Angedalsvegen 28Førde, Sogn og Fjordane71004.06.2015 
AngeltveitFjell, Hordaland11014.02.2005 
Anna Hagmansgate 5LMoss, Østfold11024.01.2009 
ApeltunBergen, Hordaland11030.01.2011 
ArkavatnetHaugesund, Rogaland11015.11.1994 
AsakmarkaSkedsmo, Akershus31008.05.2012 
AskRingerike, Buskerud11027.03.2018 
askAskøy, Hordaland31103.02.2019 
AskelandRadøy, Hordaland11027.01.2018 
Askevegen 8Strand, Rogaland31031.01.2016 
AskimlandetGran, Oppland11006.04.2015 
AsnesSandefjord, Vestfold11020.03.2016 
AspelundtunetStavanger, Rogaland11029.01.2012 
Aubehagen, HafrsfjordStavanger, Rogaland11027.01.2019 
audnedalsveien2922Audnedal, Vest-Agder11028.01.2019 
aug.jacobsensgt.19Time, Rogaland11019.01.2019 
AuglendStavanger, Rogaland21030.01.2016 
AuglendStavanger, Rogaland101026.01.2019 
AuklandshamnSveio, Hordaland31002.04.2004 
AuklandsveienFlora, Sogn og Fjordane11029.01.2011 
AuklendStavanger, Rogaland41026.01.2013 
AukskagetAure, Møre og Romsdal21031.01.2016 
AunhaugenHemne, Sør-Trøndelag11005.10.2009 
AurdalsliaBergen, Hordaland11031.01.2016 
AursfjordBalsfjord, Troms11007.04.2007 
Ausa,hisøyArendal, Aust-Agder11006.06.2018 
AustbøfeltetStrand, Rogaland11020.01.2008 
Austhallet 1Stavanger, Rogaland11002.05.2018 
Austre BoknBokn, Rogaland21023.01.2014 
Austre MolandArendal, Aust-Agder11014.03.2003 
Austre ÅmøyStavanger, Rogaland21030.01.2016