Cyclopoida indet. | | 22.08.2000 | 22.08.2000 | Bøbekken (Asker, Akershus) |
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe) | | 15.06.2000 | 07.06.2000 | Gårdsdam - Hvam vgs. (Nes, Akershus) |
Vannlopper (Cladocera indet.) | | 15.06.2000 | 07.06.2000 | Gårdsdam - Hvam vgs. (Nes, Akershus) |
Hoppekreps (Copepoda indet.) | | 15.06.2000 | 07.06.2000 | Gårdsdam - Hvam vgs. (Nes, Akershus) |
Cyclops strenuus | | 05.10.1999 | 28.09.1999 | Ålesundsaksla (Ålesund, Møre og Romsdal) |
Dafnier (Daphnia sp.) | | 05.10.1999 | 28.09.1999 | Ålesundsaksla (Ålesund, Møre og Romsdal) |
Krepsdyr (Crustacea indet.) | | 11.09.1999 | 09.09.1999 | Sognsvann (Oslo) |
Gammarus sp. | | 09.09.1999 | 09.09.1999 | Gulelva (Hustadvika, Møre og Romsdal) |
Edelkreps (Astacus astacus) | | 30.08.1996 | 30.08.1996 | Harestuvannet (Lunner, Akershus) |
Edelkreps (Astacus astacus) | | 13.09.1993 | 13.09.1993 | Harestuvannet (Lunner, Akershus) |
Edelkreps (Astacus astacus) | | 04.09.1990 | 04.09.1990 | Harestuvannet (Lunner, Akershus) |
Edelkreps (Astacus astacus) | | 29.08.1989 | 29.08.1989 | Jarenvannet (Gran, Innlandet) |
Edelkreps (Astacus astacus) | | 20.09.1989 | 20.09.1989 | Sagtjernet (Elverum, Innlandet) |
Edelkreps (Astacus astacus) | | 29.08.1990 | 29.08.1990 | Kolbjørnviksjøen (Marker, Østfold) |
Edelkreps (Astacus astacus) | | 01.09.1989 | 01.09.1989 | Kolbjørnviksjøen (Marker, Østfold) |
Krepsdyr (Crustacea indet.) | | 16.06.2000 | 16.06.2000 | Holmavike (Sandnes, Rogaland) |
Krepsdyr (Crustacea indet.) | | 16.06.2000 | 16.06.2000 | Holmavike (Sandnes, Rogaland) |
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe) | | 09.05.2000 | 08.05.2000 | Gandsfjord vest (Sandnes, Rogaland) |
Rur (Balanidae indet.) | | 09.05.2000 | 08.05.2000 | Gandsfjord vest (Sandnes, Rogaland) |
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe) | | 09.05.2000 | 08.05.2000 | Gandsfjord vest (Sandnes, Rogaland) |
Eremittkreps, trollkreps (Anomura indet.) | | 09.05.2000 | 08.05.2000 | Gandsfjord vest (Sandnes, Rogaland) |
Rur (Balanidae indet.) | | 09.05.2000 | 08.05.2000 | Gandsfjord vest (Sandnes, Rogaland) |
Eremittkreps, trollkreps (Anomura indet.) | | 09.05.2000 | 08.05.2000 | Gandsfjord vest (Sandnes, Rogaland) |
Balanus sp. | | 03.11.1999 | 18.10.1999 | Hundvåg (Stavanger, Rogaland) |
Svømmekrabber (Portunidae indet.) | | 03.11.1999 | 18.10.1999 | Hundvåg (Stavanger, Rogaland) |
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe) | | 03.11.1999 | 18.10.1999 | Hundvåg (Stavanger, Rogaland) |
Krepsdyr (Crustacea indet.) | | 03.11.1999 | 18.10.1999 | Hundvåg (Stavanger, Rogaland) |
Strandreke (Palaemon adspersus) | | 03.11.1999 | 18.10.1999 | Hundvåg (Stavanger, Rogaland) |
Strandkrabbe (Carcinus maenas) | | 03.11.1999 | 18.10.1999 | Hundvåg (Stavanger, Rogaland) |
Tanglopper (Amphipoda indet.) | | 03.11.1999 | 18.10.1999 | Hundvåg (Stavanger, Rogaland) |
Hoppekreps (Copepoda indet.) | | 03.11.1999 | 18.10.1999 | Hundvåg (Stavanger, Rogaland) |
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe) | | 11.10.1999 | 11.10.1999 | Inndyr (Gildeskål, Nordland) |
Svømmekrabber (Portunidae indet.) | | 05.10.1999 | 16.09.1999 | Sæbø (Ørsta, Møre og Romsdal) |
Tanglopper (Amphipoda indet.) | | 05.10.1999 | 16.09.1999 | Sæbø (Ørsta, Møre og Romsdal) |
Skrukketroll, tanglus (Isopoda indet.) | | 05.10.1999 | 16.09.1999 | Sæbø (Ørsta, Møre og Romsdal) |
Balanus sp. | | 05.10.1999 | 16.09.1999 | Sæbø (Ørsta, Møre og Romsdal) |
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe) | | 20.09.1999 | 17.09.1999 | Kringlevågen (Solund, Vestland) |
Krabber (Brachyura indet.) | | 27.10.2000 | 11.09.2000 | Støre/Eigerøy (Eigersund, Rogaland) |
Krabber (Brachyura indet.) | | 27.10.2000 | 11.09.2000 | Støre/Eigerøy (Eigersund, Rogaland) |
Krabber (Brachyura indet.) | | 27.10.2000 | 11.09.2000 | Støre/Eigerøy (Eigersund, Rogaland) |
Rur (Balanidae indet.) | | 27.10.2000 | 11.09.2000 | Støre/Eigerøy (Eigersund, Rogaland) |
Rur (Balanidae indet.) | | 27.10.2000 | 11.09.2000 | Støre/Eigerøy (Eigersund, Rogaland) |
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe) | | 27.10.2000 | 11.09.2000 | Støre/Eigerøy (Eigersund, Rogaland) |
Krabber (Brachyura indet.) | | 27.10.2000 | 11.09.2000 | Støre/Eigerøy (Eigersund, Rogaland) |
Krabber (Brachyura indet.) | | 27.10.2000 | 11.09.2000 | Støre/Eigerøy (Eigersund, Rogaland) |
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe) | | 27.10.2000 | 11.09.2000 | Støre/Eigerøy (Eigersund, Rogaland) |
Krabber (Brachyura indet.) | | 18.10.2000 | 18.10.2000 | Amdam (Ålesund, Møre og Romsdal) |
Balanus sp. | | 18.10.2000 | 18.10.2000 | Amdam (Ålesund, Møre og Romsdal) |
Krabber (Brachyura indet.) | | 13.10.2000 | 29.08.2000 | Rødskjær (Larvik, Vestfold) |
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe) | | 13.10.2000 | 29.08.2000 | Rødskjær (Larvik, Vestfold) |