Rur (Balanidae indet.) | | 30.11.2000 | 30.11.2000 | Åsgårdstrand (Horten, Vestfold) | |
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe) | | 30.11.2000 | 30.11.2000 | Åsgårdstrand (Horten, Vestfold) | |
Krabber (Brachyura indet.) | | 30.11.2000 | 30.11.2000 | Vannøya (Sandefjord, Vestfold) | |
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe) | | 30.11.2000 | 30.11.2000 | Vannøya (Sandefjord, Vestfold) | |
Rur (Balanidae indet.) | | 30.11.2000 | 30.11.2000 | Vannøya (Sandefjord, Vestfold) | |
Rur (Balanidae indet.) | | 30.11.2000 | 07.11.2000 | Vallø,Husvik (Tønsberg, Vestfold) | |
Vannlopper (Cladocera indet.) | | 27.11.2000 | 22.09.2000 | Røyvannet (Skien, Telemark) | |
Hoppekreps (Copepoda indet.) | | 27.11.2000 | 22.09.2000 | Røyvannet (Skien, Telemark) | |
Krabber (Brachyura indet.) | | 22.11.2000 | 07.11.2000 | Vallø,Husvik (Tønsberg, Vestfold) | |
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe) | | 22.11.2000 | 07.11.2000 | Vallø,Husvik (Tønsberg, Vestfold) | |
Rur (Balanidae indet.) | | 22.11.2000 | 07.11.2000 | Vallø,Husvik (Tønsberg, Vestfold) | |
Strandkrabbe (Carcinus maenas) | | 14.11.2000 | 25.08.2000 | Karlsvikodden (Tønsberg, Vestfold) | |
Strandkrabbe (Carcinus maenas) | | 14.11.2000 | 25.08.2000 | Karlsvikodden (Tønsberg, Vestfold) | |
Strandkrabbe (Carcinus maenas) | | 14.11.2000 | 25.08.2000 | Karlsvikodden (Tønsberg, Vestfold) | |
Krabber (Brachyura indet.) | | 19.10.2000 | 05.10.2000 | Grovfjord (Dielddanuorri - Tjeldsund, Troms) | |
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe) | | 19.10.2000 | 05.10.2000 | Grovfjord (Dielddanuorri - Tjeldsund, Troms) | |
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe) | | 19.10.2000 | 05.10.2000 | Grovfjord (Dielddanuorri - Tjeldsund, Troms) | |
Rur (Balanidae indet.) | | 19.10.2000 | 05.10.2000 | Grovfjord (Dielddanuorri - Tjeldsund, Troms) | |
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe) | | 19.10.2000 | 05.10.2000 | Grovfjord (Dielddanuorri - Tjeldsund, Troms) | |
Krabber (Brachyura indet.) | | 19.10.2000 | 05.10.2000 | Grovfjord (Dielddanuorri - Tjeldsund, Troms) | |
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe) | | 19.10.2000 | 05.10.2000 | Grovfjord (Dielddanuorri - Tjeldsund, Troms) | |
Krabber (Brachyura indet.) | | 19.10.2000 | 05.10.2000 | Grovfjord (Dielddanuorri - Tjeldsund, Troms) | |
Krabber (Brachyura indet.) | | 19.10.2000 | 05.10.2000 | Grovfjord (Dielddanuorri - Tjeldsund, Troms) | |
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe) | | 19.10.2000 | 05.10.2000 | Grovfjord (Dielddanuorri - Tjeldsund, Troms) | |
Krabber (Brachyura indet.) | | 19.10.2000 | 05.10.2000 | Grovfjord (Dielddanuorri - Tjeldsund, Troms) | |
Rur (Balanidae indet.) | | 19.10.2000 | 05.10.2000 | Grovfjord (Dielddanuorri - Tjeldsund, Troms) | |
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe) | | 19.10.2000 | 02.11.2000 | Grovfjord (Dielddanuorri - Tjeldsund, Troms) | |
Rur (Balanidae indet.) | | 19.10.2000 | 02.11.2000 | Grovfjord (Dielddanuorri - Tjeldsund, Troms) | |
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe) | | 19.10.2000 | 05.10.2000 | Grovfjord (Dielddanuorri - Tjeldsund, Troms) | |
Krabber (Brachyura indet.) | | 19.10.2000 | 05.10.2000 | Grovfjord (Dielddanuorri - Tjeldsund, Troms) | |
Rur (Balanidae indet.) | | 19.10.2000 | 05.10.2000 | Grovfjord (Dielddanuorri - Tjeldsund, Troms) | |
Skrukketroll, tanglus (Isopoda indet.) | | 27.10.2000 | 15.09.2000 | Sæbø (Ørsta, Møre og Romsdal) | |
Krabber (Brachyura indet.) | | 27.10.2000 | 15.09.2000 | Sæbø (Ørsta, Møre og Romsdal) | |
Tanglopper (Amphipoda indet.) | | 27.10.2000 | 15.09.2000 | Sæbø (Ørsta, Møre og Romsdal) | |
Balanus sp. | | 27.10.2000 | 15.09.2000 | Sæbø (Ørsta, Møre og Romsdal) | |
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe) | | 19.10.2000 | 05.10.2000 | Grovfjord (Dielddanuorri - Tjeldsund, Troms) | |
Krabber (Brachyura indet.) | | 19.10.2000 | 05.10.2000 | Grovfjord (Dielddanuorri - Tjeldsund, Troms) | |
Dafnier (Daphnia sp.) | | 15.06.2000 | 07.06.2000 | Gårdsdam - Hvam vgs. (Nes, Akershus) | |
Calanoida indet. | | 15.06.2000 | 07.06.2000 | Gårdsdam - Hvam vgs. (Nes, Akershus) | |
Chydorus sphaericus | | 11.10.1999 | 07.10.1999 | Ålesundsaksla (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Linsekreps (Eurycercus lamellatus) | | 11.10.1999 | 07.10.1999 | Ålesundsaksla (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Diaptomidae indet. | | 05.10.1999 | 28.09.1999 | Ålesundsaksla (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Diaptomidae indet. | | 05.10.1999 | 28.09.1999 | Ålesundsaksla (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Ceriodaphnia sp. | | 05.10.1999 | 28.09.1999 | Ålesundsaksla (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Cyclops sp. | | 07.09.1998 | 07.09.1998 | Storeidvatnet (Vestvågøy, Nordland) | |
Eudiaptomus sp. | | 07.09.1998 | 07.09.1998 | Storeidvatnet (Vestvågøy, Nordland) | |
Dafnier (Daphnia sp.) | | 07.09.1998 | 07.09.1998 | Storeidvatnet (Vestvågøy, Nordland) | |
Heterocope sp. | | 12.05.2000 | 10.05.2000 | Gandsfjord vest (Sandnes, Rogaland) | |
Cyclopoida indet. | | 12.05.2000 | 10.05.2000 | Gandsfjord vest (Sandnes, Rogaland) | |
Dafnier (Daphnia sp.) | | 22.08.2000 | 22.08.2000 | Bøbekken (Asker, Akershus) | |