Art: Stjertmeis (Aegithalos caudatus)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
1. KringlebotnBergen, Vestland11025.01.2010 
200m øst for Vorma.3km syd for MinnesundEidsvoll, Viken11026.01.2013 
5285 BruvikOsterøy, Vestland11027.01.2019 
AbildsøOslo11025.01.2009 
AbildsøOslo21026.01.2020 
AkebakkeskogenOslo21007.02.2021 
AkselhaugenOsterøy, Vestland11016.01.2021 
Akslafjellet, FjelltunÅlesund, Møre og Romsdal11020.01.2014 
AkslevollenÅlesund, Møre og Romsdal11030.01.2011 
AlgarheimUllensaker, Viken41031.01.2021 
AlmemoenRingerike, Viken11019.01.2015 
Almås, Hylkje i ÅsaneBergen, Vestland11031.08.2005 
almåslia, stordalFjord, Møre og Romsdal11029.01.2017 
Alvekilen, TromøyArendal, Agder31001.02.2021 
AlvøenBergen, Vestland11026.01.2019 
AmundheimetKongsvinger, Innlandet11030.01.2011 
Amundsens vei, SvartskogNordre Follo, Viken11025.01.2015 
Ankaltrudlinna - NordsinniNordre Land, Innlandet31026.01.2020 
Apeltunlien 56Bergen, Vestland11004.02.2021 
ArkavatnetHaugesund, Rogaland11015.11.1994 
ArnatveitBergen, Vestland11025.01.2012 
askAskøy, Vestland11003.02.2019 
AskAskøy, Vestland11030.01.2011 
askAskøy, Vestland11024.01.2017 
Askeggen 486Askøy, Vestland11025.01.2021 
Askeladden 5Hole, Viken11003.01.2019 
Askevegen 8Strand, Rogaland11030.01.2010 
Askvegen 617Askøy, Vestland11002.02.2018 
Aspelund gård, FlatebyEnebakk, Viken51024.01.2021 
AtnaStor-Elvdal, Innlandet11029.01.2011 
AunegrendaHoltålen, Trøndelag11026.01.2020 
AurdalNord-Aurdal, Innlandet11028.01.2018 
AurdalsliaBergen, Vestland11031.01.2016 
AurskogAurskog-Høland, Viken11026.01.2017 
Aursneset, EiksundUlstein, Møre og Romsdal21028.01.2018 
Austbø . Bø i TørdalSkien, Vestfold og Telemark11028.01.2018 
austevoll kalandseidetBergen, Vestland51031.01.2021 
Austmarka TjernsliaKongsvinger, Innlandet11001.02.2021 
Austre Steinsvikåsen 21Bergen, Vestland11030.01.2021 
AustrevågenBergen, Vestland11012.03.2011 
baebukta, vebenstadAverøy, Møre og Romsdal21026.01.2016 
Bakke GårdLillehammer, Innlandet11028.01.2017 
Bakke, Faarlundsgutua på BilittØstre Toten, Innlandet11023.05.2011 
bakkegataIndre Østfold, Viken11018.01.2015 
bakken - v/gvæven - hovinTinn, Vestfold og Telemark11025.01.2013 
Bakken, ValestrandsfossenOsterøy, Vestland11010.02.2012 
Bakken/SætraEnebakk, Viken11027.01.2013 
Bakketeigen/ bebygd områdeÅl, Viken11024.02.2021 
BakketunEidskog, Innlandet191014.04.2018 
Baksidevegen 331Nord-Fron, Innlandet11027.01.2019