Hopp til hovedinnhold

Art: Hvitkløver (Trifolium repens)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
SørmarkveienStavanger, Rogaland11007.09.2021 
Teie skoleFærder, Vestfold11118.08.2016 
TylldalenTynset, Innlandet11119.06.2012 
TylldalenTynset, Innlandet41206.05.2024 
VaksvikÅlesund, Møre og Romsdal111007.06.2026 
ValenKvinnherad, Vestland11105.06.2014 
Vang barne- og ungdomsskuleVang, Innlandet11007.09.2015