Familie: Sangerfamilien (Sylviidae)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
TresfjordVestnes, Møre og Romsdal42028.04.2019 
Troforsveien 4Grane, Nordland11027.01.2013 
TrollheimenRennebu, Trøndelag132002.07.2016 
TrollstienSandefjord, Vestfold og Telemark11028.01.2012 
TromsøTromsø, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku11025.01.2015 
Tromøy kirkevei / HofstølArendal, Agder11025.01.2020 
TronesSandnes, Rogaland11027.01.2018 
TrånaVik, Vestland11026.01.2008 
TuddalSkien, Vestfold og Telemark11026.01.2014 
Turområde, Konnerud,1-3 km fra min boligDrammen, Viken103026.04.2019 
TurøyØygarden, Vestland33017.06.2007 
TuvatnetSykkylven, Møre og Romsdal11019.05.2011 
TuvheiaHitra, Trøndelag21026.01.2020 
TylldalenTynset, Innlandet42016.05.2012 
TyttebærholenTime, Rogaland11028.01.2012 
TælavågØygarden, Vestland11028.01.2017 
TømmervågAure, Møre og Romsdal11127.01.2018 
TønsnesTromsø, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku164028.01.2018 
TøvikAverøy, Møre og Romsdal11026.01.2018 
tårnbrygeveien 10 - JomfrulandKragerø, Vestfold og Telemark21023.01.2018 
Tårnbyveien Nord BorettslagLillestrøm, Viken33016.05.2017 
TårnvikBodø, Nordland11015.10.2016 
udlandsvingen 10Haugesund, Rogaland11001.01.2014 
UlefossNome, Vestfold og Telemark11128.01.2017 
Ulefossvegen 106Skien, Vestfold og Telemark11025.01.2014 
UllerntoppenOslo31129.01.2012 
UllerudåsenFrogn, Viken11028.04.2011 
UllerøySarpsborg, Viken11021.01.2015 
Ulvikåsen 2Tønsberg, Vestfold og Telemark11011.05.2015 
UndredalAurland, Vestland22310.05.2008 
UnnelandBergen, Vestland11015.02.2005 
UraUlstein, Møre og Romsdal11013.01.2020 
Urhammerveien 32Eigersund, Rogaland11020.01.2014 
UstaosetHol, Viken11001.06.2016 
Ute i hagen vårSola, Rogaland11025.01.2015 
Ute i hagen vår, Joa/RøynebergSola, Rogaland11027.01.2018 
Utistua Strand, 6652 SurnaSurnadal, Møre og Romsdal22020.08.2017 
utkant av byBergen, Vestland31101.02.2015 
Vadanesset 1Steinkjer, Trøndelag52001.05.2019 
VaksvikÅlesund, Møre og Romsdal447006.06.2019 
Valderøy, SætraGiske, Møre og Romsdal11002.01.2016 
Valhallv 27Steinkjer, Trøndelag11021.01.2015 
VallaheianeBergen, Vestland11015.03.2005 
Vallandsåsen 5Kvam, Vestland92017.03.2014 
ValleÅlesund, Møre og Romsdal63009.04.2017 
ValvatnaStord, Vestland33007.05.2015 
VanvikanIndre Fosen, Trøndelag11026.01.2013 
Varbergveien 38Eigersund, Rogaland11004.02.2018 
VardenStavanger, Rogaland21026.01.2020 
vareigSarpsborg, Viken21030.01.2011