Art: Fagerfredløs (Lysimachia punctata)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
BergåsenTønsberg, Vestfold og Telemark11104.09.2020 
DaleVaksdal, Vestland11114.09.2021 
FlaktveitBergen, Vestland11122.08.2016 
Flaktveit skoleBergen, Vestland11124.08.2016 
fredrikstaddistriktetFredrikstad, Viken31331.08.2015 
Hustoft gnr. 150/4Tysvær, Rogaland41017.07.2021 
JuvikstølenAlver, Vestland11104.10.2021 
LianeBergen, Vestland11110.09.2020 
LysakerelvenOslo51412.06.2015 
Nesodden videregående skoleNesodden, Viken11127.08.2015 
Nordli_AnkerveienBærum, Viken31027.08.2014 
RogneveienLørenskog, Viken11118.09.2020 
SandvollenOslo11116.09.2020 
Skarbø - gammal innmark og grøftekantarÅlesund, Møre og Romsdal21029.09.2017 
SkoklefalltjernetNesodden, Viken11227.08.2015 
SkoleveiBærum, Viken11018.06.2018 
Stav skoleLillestrøm, Viken141515.09.2017 
Tambs Lyches vegTrondheim, Trøndelag11116.09.2020 
TveitevannetBergen, Vestland11122.05.2014 
Ullern videregående skoleOslo11111.09.2015 
Uteområdet ved Frogn vgsFrogn, Viken41130.08.2016 
Valderøy kyrkjeGiske, Møre og Romsdal11127.09.2021 
Ved Hellvik bussholderplassNesodden, Viken11127.08.2015