Fugler ved foringsplassen

Alle områder»Innlandet»Åmot»»


Aktivitet:Fugler ved foringsplassenHovedside Vis resultater
Deltaker:Åsmund BergDeltakerside
Område:Lappland (Åmot, Innlandet)Områdeside

Alle uker

Art
År
2009201120122013201420152016201720182019202020212022
Uke
5343202243444546474912456891415161718204611141946522341112131415171819203041112131416182147234101113141617181942434812410121314151617182491012131415161719424344454647134678910121415161718192122434849524791252413
Bergirisk2
Bjørkefink12162341512832122613181221272314212
Blåmeis2142245443523135223226567157556652324241258582634524467687453854122223243593335333222221222693542242
Bokfink2111321564662739544122575292021112105442331482302719162126221695194111231212251215
Brunsisik111111
Dompap1345813986958557769282772213522328116613644275710737244641334342611711111410732332137171513971713
Dvergspett11
Ekorn14352212211121111462532122211123223354324122111112222212211214213423423252
Elg3
Fiskemåke422
Flaggspett112212321222222221222121122212231211121222221212122223322122212132223232333222222221221223122
Fuglekonge1
Gjerdesmett1
Granmeis112111112111111
Gransanger11
Grevling1
Gråsisik72246741833468113146334151111121152
Gråspett11111111111111
Gråtrost311212211121
Grønnfink4437211813191719241983110656832734261146951056554991011633132107781581441110231231242311341261101313
Grønnsisik1292583714312321252412112122452182242635241253112212232
Gulspurv512582047502832191512413419342581372316109322813151296816147931381241371512321276106132412295975112522588328
Hettemåke21
Hønsehauk1
Jernspurv121131112212211
Kaie5152222122212121152642746424313515227224122357144446276453421322255532211112131
Kattugle1
Kjernebiter1111112111213
Kjøttmeis25674117366463242242453110341354442242221126437132221525652522287633222133677785573342211223773643542
Kråke1111212221212111111121111111112111112121
Linerle1311
Markmus1111111
Munk1
Måltrost231111
Nøtteskrike432262111113221111111222234431
Pilfink24699102111914164331234121210315412671156448761047629466332823117222253152212221422
Ringdue212161412122221121111111322222112112
Rådyr41112534214452434316661
Rødstjert111
Rødstrupe11111112163121111121122122
Rødvingetrost1512132310
Sidensvans11416
Skjære228121081564797531112171286252773617232331353297414653332225852222242243321135643322222222222142313515839616
Snømus1
Spettmeis2221221222111112121211221112112121211112111121222222211212211211221222112221222221221222222222
Spurvehauk11111111111
Spurveugle11
Stillits4211213
Stjertmeis5
Storskogmus1111
Stær121122211412574112212
Svarthvit fluesnapper31111111121
Svartmeis1111111221121111121121211111111122111312121121112211122
Svarttrost174132511212211132211481215421212111142
Trane13
Trekryper1111111111111111111111111111111111111
Trepiplerke7
Tyrkerdue222221112112222321222122322222111222122111222111122212112112222122

Tabellen viser maks antall observerte av hver art hver uke.

Vis enkeltregistrering

Velg dato

Bilder

  • Gulspurv (Emberiza citrinella) Gulspurv 2av2 Åsmund Berg (30.01.2022)
  • Gulspurv (Emberiza citrinella) Gulspurv 1av2 Åsmund Berg (30.01.2022)
  • Flaggspett (Dendrocopos major) Flaggspett-hunn Åsmund Berg (30.01.2022)
  • Flaggspett (Dendrocopos major) Flaggspett-hann Åsmund Berg (30.01.2022)
  • Ekorn (Sciurus vulgaris) Granekorn i stormkastene Åsmund Berg (30.01.2022)
  • Ekorn (Sciurus vulgaris) Ekorn Åsmund Berg (06.03.2021)
  • Gråspett (Picus canus) Gråspett Åsmund Berg (06.03.2021)
  • Gråspett (Picus canus) Gråspett Åsmund Berg (06.03.2021)
  • Hønsehauk (Accipiter gentilis) Hønsehauk Åsmund Berg (18.02.2021)
  • Tyrkerdue (Streptopelia decaocto) Tyrkerdue Åsmund Berg (31.01.2021)
  • Nøtteskrike (Garrulus glandarius) Nøtteskrike Åsmund Berg (31.01.2021)
  • Grønnfink (Carduelis chloris) Grønnfink Åsmund Berg (31.01.2021)
  • Flaggspett (Dendrocopos major) Åsmund Berg (31.01.2021)
  • Ekorn (Sciurus vulgaris) Ekorn Åsmund Berg (31.01.2021)
  • Dompap (Pyrrhula pyrrhula) Dompap Åsmund Berg (31.01.2021)
  • Tyrkerdue (Streptopelia decaocto) Tyrkerdue Åsmund Berg (30.01.2021)
  • Svartmeis (Periparus ater) Svartmeis Åsmund Berg (30.01.2021)
  • Skjære (Pica pica) Skjære Åsmund Berg (30.01.2021)
  • Nøtteskrike (Garrulus glandarius) Nøtteskrike Åsmund Berg (30.01.2021)
  • Gulspurv (Emberiza citrinella) Gulspurv Åsmund Berg (30.01.2021)
  • Flaggspett (Dendrocopos major) Flaggspett Åsmund Berg (30.01.2021)
  • Ekorn (Sciurus vulgaris) Ekorn Åsmund Berg (30.01.2021)
  • Blåmeis (Cyanistes caeruleus) Blåmeis Åsmund Berg (30.01.2021)
  • Tyrkerdue (Streptopelia decaocto) Tyrkerdue Åsmund Berg (28.12.2020)
  • Skjære (Pica pica) Skjære Åsmund Berg (29.12.2020)
  • Pilfink (Passer montanus) Pilfink Åsmund Berg (27.12.2020)
  • Flaggspett (Dendrocopos major) Flaggspett Åsmund Berg (28.12.2020)
  • Storskogmus (Apodemus flavicollis) Storskogmus 3av3 Åsmund Berg (01.12.2020)
  • Storskogmus (Apodemus flavicollis) Storskogmus 2av3 Åsmund Berg (01.12.2020)
  • Storskogmus (Apodemus flavicollis) Storskogmus 1av3 Åsmund Berg (01.12.2020)
  • Spettmeis (Sitta europaea) Spettmeis Åsmund Berg (28.11.2020)
  • Rådyr (Capreolus capreolus) Rådyr Åsmund Berg (28.11.2020)
  • Kjøttmeis (Parus major) Kjøttmeis Åsmund Berg (28.11.2020)
  • Tyrkerdue (Streptopelia decaocto) Tyrkerdue Åsmund Berg (28.11.2020)
  • Dompap (Pyrrhula pyrrhula) Dompap 2av2 Åsmund Berg (28.11.2020)
  • Dompap (Pyrrhula pyrrhula) Dompap 1av2 Åsmund Berg (28.11.2020)
  • Nøtteskrike (Garrulus glandarius) Nøtteskrike Åsmund Berg (24.10.2020)
  • Kjøttmeis (Parus major) Kjøttmeis Åsmund Berg (22.10.2020)
  • Gråspett (Picus canus) Gråspett Åsmund Berg (23.10.2020)
  • Flaggspett (Dendrocopos major) Flaggspett Åsmund Berg (22.10.2020)
  • Ekorn (Sciurus vulgaris) Ekorn Åsmund Berg (24.10.2020)
  • Kjernebiter (Coccothraustes coccothraustes) Kjernebiter Åsmund Berg (24.05.2020)
  • Trepiplerke (Anthus trivialis) Trepiplerke Åsmund Berg (10.05.2020)
  • Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) Svarthvit fluesnapper Åsmund Berg (08.05.2020)
  • Stær (Sturnus vulgaris) Stær Åsmund Berg (06.05.2020)
  • Rødstjert (Phoenicurus phoenicurus) Rødstjert Åsmund Berg (10.05.2020)
  • Ekorn (Sciurus vulgaris) Ekorn unge Åsmund Berg (08.05.2020)
  • Gråtrost (Turdus pilaris) Gråtrost Åsmund Berg (09.05.2020)
  • Bokfink (Fringilla coelebs) Bokfink hunn Åsmund Berg (08.05.2020)
  • Trane (Grus grus) Trane 2av2 Åsmund Berg (22.04.2020)
  • Rådyr (Capreolus capreolus) Rådyr 3av3 Åsmund Berg (22.04.2020)
  • Rådyr (Capreolus capreolus) Rådyr 2av3 Åsmund Berg (22.04.2020)
  • Rådyr (Capreolus capreolus) Rådyr 1av3 Åsmund Berg (22.04.2020)
  • Trane (Grus grus) Trane 1av2 Åsmund Berg (22.04.2020)
  • Rødstrupe (Erithacus rubecula) Rødstrupe Åsmund Berg (22.04.2020)
  • Måltrost (Turdus philomelos) Måltrost Åsmund Berg (23.04.2020)
  • Rådyr (Capreolus capreolus) Rådyr 2av2 Åsmund Berg (14.04.2020)
  • Rådyr (Capreolus capreolus) Rådyr 1av2 Åsmund Berg (14.04.2020)
  • Gransanger (Phylloscopus collybita) Gransanger Åsmund Berg (10.04.2020)
  • Fuglekonge (Regulus regulus) Fuglekonge Åsmund Berg (10.04.2020)
  • 1 - 60 av 163 siste»»